Plug Valve, Manual, TE, 4-1/16" 15M x 3" 1502 F, 3" Internals, 15000 psi, Sour Service
Rp 112.332.000,00 IDR Rp 140.415.000,00
Shipping calculated at checkout.
Lead Time: 2-3 Weeks
VALVE PLUG 4-1/16" 15K BX-155 FLANGE X 3"1502 F W/ 3" INTERNALS 15000PSI Standard AND SOUR SERVICE
Payment & Security
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Visa
RDI